HSK Standard Course
۸
مرداد
۰۰

دانلود رایگان کتاب های HSK Standard Course

HSK مخفف Hanyu Shuiping Kaoshi ست و یک آزمون مهارت استاندارد بین‌المللی برای افرادی ست که زبان بومی آنها چینی نیست. در واقع HSK امتحان رسمی چینی برای خارجی‌ها ست، مشابه آزمون‌های کمبریج برای زبان انگلیسی. این آزمون در سال 2010 توسط دولت چین معرفی شد.

آزمون HSK از دو بخش جداگانه تشکیل شده، یک آزمون کتبی و یک آزمون شفاهی داره. آزمون کتبی شامل شش سطح از سطح  HSK 1  تا سطح HSK 6 هست. آزمون شفاهی HSKK به سه مرحلهHSK Basic ، HSK intermediate   و HSK Advanced  تقسیم شده.

اگر که برای تحصیل در چین اقدام می‌کنید و دوره تحصیل شما به زبان چینی برگزار می‌شه؛ قطعا یکی از شرایط پذیرش کارشناسی ارشد و کارشناسی، داشتن این مدرک ست.

HSK  به عنوان آزمون استاندارد بین‌المللی مهارت زبان چینی شناخته می‌شه که بر توانایی متقاضیانی که زبان مادری آنها چینی نیست تمرکز می‌کنه. این توانایی در موضوعاتی مثل برقراری ارتباط در زندگی، تحصیل و کار سنجیده می‌شه. برای این که دانشگاه‌های چین بتونن به دانشجویان بین‌المللی اجازه بدن که در برنامه‌های آموزشی شرکت کنن، به مجوز HSK نیاز دارن. (البته در صورتی که دوره شما به زبان چینی برگزار بشه؛ اما اگر دوره شما به زبان انگلیسی باشه، نیازی به این مدرک ندارید.) بعضی از شرکت‌های چینی، HSK  رو به عنوان یکی از شرط‌های استخدام متقاضیان بین‌المللی برای کار در دفتر چین در نظر می‌گیرن.

کتاب های انتشارات دانشگاه Beijing Language and Culture University با نام HSK Standard Course به نویسندگی خانم Jiang Liping می باشد. به جهت سهولت شما عزیزان فایل این کتاب ها رو برای دانلود به صورت رایگان در ادامه مطلب قرار دادیم.

 

نام کتاب

لینک دانلود

HSK Standard Course 1

HSK Standard Course 2

HSK Standard Course 3

HSK Standard Course 4A

HSK Standard Course 4B

HSK Standard Course 5A

HSK Standard Course 5B

HSK Standard Course 6A

HSK Standard Course 6Bنظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*