دانشگاه دالیان ( Dalian Medical University )

دالیان

📖 معرفی دانشگاه

دانشگاه پزشکی دالیان (DMU) در سال 1947 تاسیس شد و قدیمی ترین کالج رسمی پزشکی در شمال شرقی چین است. این دانشکده قبلاً به عنوان کالج پزشکی Guandong شناخته می شد اما در زمان تأسیس جمهوری خلق چین به نام فعلی تغییر یافت. DMU با حضور 203 دانشجو به طور رسمی در 4 مه 1947 افتتاح شد.

مشاهده مشخصات کورس دندانپزشکی دانشگاه دالیان در وبسایت : کلیک کنید

مشاهده مشخصات کورس پزشکی دانشگاه دالیان در وبسایت : کلیک کنید


🏫 درباره دانشگاه دالیان ( Dalian Medical University )

درباره دانشگاه پزشکی دالیان (DMU)

دانشگاه پزشکی دالیان (DMU) در سال 1947 تاسیس شد و قدیمی ترین کالج رسمی پزشکی در شمال شرقی چین است. این دانشکده قبلاً به عنوان کالج پزشکی Guandong شناخته می شد اما در زمان تأسیس جمهوری خلق چین به نام فعلی تغییر یافت. دانشگاه دالیان با حضور 203 دانشجو به طور رسمی در 4 مه 1947 افتتاح شد.

دانشگاه دالیان یک دانشگاه پزشکی چند رشته ای و یکی از بزرگترین دانشگاه های پزشکی در چین است. این مرکز همچنین یک قطب محبوب آموزش برای دانشجویان بین المللی است که می خواهند مدرک پزشکی عمومی یا MBBS بگیرند. دانشگاه دالیان بیش از هزار دانشجوی بین المللی از 82 کشور مختلف دارد که در مقاطع مختلف تحصیلی تحصیل می کنند.

دانشگاه دالیان یکی از اولین دانشگاههای چین است که مدرک پزشکی عومی – MBBS را ارائه داد. مدرک پزشکی آن توسط سازمان بهداشت جهانی (WHO) و بسیاری از مقامات پزشکی در کشورهای مختلف شناخته شده است. این دانشگاه همچنین یکی از اولین دانشگاه هایی است که مجاز به ارائه دوره های انگلیسی زبان در رشته پزشکی عمومی – MBBS ، دندانپزشکی ، پرستاری و غیره است. علاوه بر مدارک پزشکی ، DMU کورس هایی را در زمینه های دیگر مانند علوم ، مهندسی ، مدیریت ، هنر ، حقوق و فلسفه ارائه می دهد.

این دانشگاه بر اساس رتبه بندی شانگهای در جایگاه 901 قرار دارد.

لوکیشن

دانشگاه دالیان در شهر ساحلی دالیان واقع شده است. این شهر یکی از بزرگترین شهرهای بندری در منطقه شمال شرقی چین است. به دلیل موقعیت دالیان ، این شهر یکی از مراکز حمل و نقل بین المللی ، مرکز تدارکات و تجارت مالی در آسیا محسوب می شود. شهر دالیان با داشتن محیط و آب و هوای عالی به عنوان یکی از “بهترین شهرهای جهانگردی” در چین نامبرده می شود.

امکانات

دانشگاه دالیان دارای دو پردیس بزرگ است که هر دو در شهر دالیان واقع شده اند. مساحت آن ها 373 هکتار و مساحت ساختمان های واقع در آن 94 هکتار است. این دانشگاه یکی از مدرن ترین دانشگاه های علوم پزشکی کشور چین است. امکانات داخل پردیس دانشگاه شامل موسسات تحقیقاتی علمی ، کلاس های آموزشی ، آزمایشگاههای بالینی پیشرفته ، کتابخانه بسیار کامل و موارد دیگر است.

DMU دارای سه بیمارستان وابسته است که هر یک بیش از 8700 ظرفیت تختخواب را در اختیار مردم دالیان قرار می دهند. این بیمارستان ها دارای پیشرفته ترین تجهیزات پزشکی هستند به نحوی که کیفیت مراقبت های پزشکی ارائه شده توسط دانشگاه دالیان در سطح جهانی است. این موارد به شما این اطمینان را می دهد که با تحصیل در رشته های علوم پزشکی در دانشگاه دالیان از بهترین کیفیت آموزشی برخوردار خواهید شد.

زندگی دانشگاهی در دانشگاه دالیان

پردیس اصلی DMU در منطقه Lvshunkou واقع شده است که دور از مرکز شهر دالیان است. مکانی آرام و زیبا است که می توانید در آن قدم بزنید و از سرسبزی و هوای پاک و تازه آن لذت ببرید. DMU دارای یک محیط ساکت و آرام است که برای مطالعه و یادگیری مناسب است. مسئولین دانشگاه دالیان علاوه بر کیفیت آموزشی شما، به کیفیت و سطح زندگی شما نیز اهمیت ویژه ای می دهند.

در کمپ این دانشگاه انواع باشگاه های ورزشی، کلاب های دانشجویی ( کلاب موسیقی، کلاب شعر و ادبیات، کلاب رقص و … ) تدارک دیده شده است.

بستن
بیشتر ...

🏠 اقامت

خوابگاه دانشگاه دالیان در کمپ اصلی این دانشگاه واقع شده است. دانشجویان بین المللی خوابگاه مخصوص به خود را دارند که تمامی امکانات مورد نیاز زندگی دانشجویی در آن تعبیه شده است. همه اتاق ها در این خوابگاه مجهز به کمد ، میز ، صندلی ، تختخواب ، تلویزیون ، حمام و سرویس بهداشتی اختصاص ، چیلر ، اینترنت ، خط تلفن هستند. هزینه تقریبی خوابگاه 11 هزار یوان در سال می باشد.

بستن
بیشتر ...

دوره ها

45000 هزار یوان
تاریخ شروع دوره ترم سپتامبر 2021
42000 یوان / سالانه
تاریخ شروع دوره ترم ژانویه 2022ترم سپتامبر 2021

📬 پروسه اخذ پذیرش

برای انتخاب دوره مناسب خود میتوانید از طریق این لینک اقدام کنید.

apply procedure

برای آگاهی از کارهایی که باید قبل از ورود به چین انجام دهید میتوانید از طریق این لینک اقدام کنید.


نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*