chinapply group

درباره ما

موسسه آتیه سازان اندیشه نو برلیان ( چین اپلای ) در سال 2018 در شهر پکن تاسیس گردید. از آن سال تا کنون با تقویت روابط خود و ایجاد کانال های ارتباطی مستقیم با بهترین دانشگاه های کشور چین نسبت به اعزام دانشجویان پرتلاش ایرانی در مقاطع تحصیلی مختلف ( دوره های کوتاه مدت زبان، کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکتری تخصصی و پسا دکتری )  اقدام نموده است.

به نحوی که تا کنون  103 نفر از هموطنان عزیز از طریق مجموعه ما مشغول به تحصیل در کشور چین شده اند. کشور چین با در اختیار داشتن تعداد زیادی از بهترین دانشگاه های دنیا در رشته های مختلف و همچنین وجود بورسیه های مختلف تحصیلی و هزینه زندگی و تحصیل بسیار پایین نسبت به سایر کشور ها مقصد بسیار جذابی برای علاقه مندان به تحصیل در خارج از کشور محسوب می گردد.

در سال 2020 پس از احساس نیاز به حضور پر رنگ تر در کشور عزیزمان، نمایندگی موسسه ما در شهر زیبای کرج تاسیس گردید تا در محیطی آرام مشاوره لازم به علاقه مندان محترم تحصیل در کشور چین ارائه گردد. همچین وبسایت مجموعه جهت ارائه اطلاعات کامل، دقیق و شفاف در زمینه تحصیل در چین راه اندازی گردید. هدف موسسه اعزام دانشجوی چین اپلای ایجاد شرایط تحصیل هوطنان عزیز ایرانی در کشور پهناور و زیبای چین با بهترین و شایسته ترین خدمات ممکن با مناسب ترین هزینه می باشد.